Biacomex

biacomex

Biacomex S.A. profesjonalnym transportem zajmuję się od roku 1989. Na polskie drogi wypuszcza najnowocześniejsze autobusy i autokary, które są wyposażone między innymi w klimatyzację, toaletę, wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, czy bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ilość miejsc jest zależna od wielkości autobusu lub autokaru i mieści się w przedziale od 8 do 61 miejsc.

Firma Biacomex S.A. współpracuje z innymi przewoźnikami, dzięki czemu możliwe jest wynajęcie autobusów, czy autokarów na większe imprezy, nawet do kilkuset osób.

Tanie Bilety Autokarowe Polska Anglia

Przewozy obejmują takie kraje jak:
Austria, Belgia, Białoruś, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytiania, Włochy.

Bilety na autokary, autobusy i busy firmy Biacomex można zarezerwować i zamówić porzez skorzystanie z wyszukiwarki połączeń online, wpisując odpowiednio interesujące nas parametry dotyczące kraju i miasta początkowego i docelowego oraz sprecyzować dokładną datę planowanego wyjazdu, liczbę pasażerów, rodzaj biletu, itp.