Busy Polska Anglia

Busy Polska Anglia
Tanie Bilety na Busy z Polski do Anglii

Obecnie coraz częściej wyszukiwaną ofertą są busy Polska Anglia. Jest to związane z tym, że wiele osób wybiera ten środek transportu ponieważ zapewnia on bezpośredni dojazd pod wskazany przez pasażera adres.

Dodatkowym plusem jest to, że przewozy osób do Anglii obejmują kilkanaście najchętniej odwiedzanych miast, do których należą:
Dover, Ashford, Canterbury, Maidstone, London, Brighton, Bognor Regis, Portsmouth, Southampton, Bornemouth, Reading, Bristol, Oksford, Birmingham, Luton, Northampton, Coventry, Leicester, Peterborough, Boston, Norwich, Ipswich, Colchester.

Natomiast miastami wyjazdowymi w Polsce są:
Zamość, Lublin, Warszawa, Radom, Kielce, Łódź, Poznań, Sandomierz, Stalowa Wola, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Wrocław.

Chcesz podróżować busem do Anglii? 
Rezerwuj bilety na busy do Londynu i innych miast Anglii

busy polska anglia

Transport Polska Anglia organizujemy już od kilku lat, a dzięki doświadczeniu zdobytemu w czasie pracy możemy zapewnić pasażerom wygodą podróż. Przewóz osób do Anglii odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych busów marki Mercedes Sprinter 319 CDI z roku 2012 i 2014. Są one wyposażone w rozkładane fotele, DVD oraz podwójną klimatyzację, dzięki czemu przewozy busem do Anglii to komfortowa podróż.

Obecnie busy z Polski do Anglii wyjeżdżają w czwartki około 22.00, zaś z Anglii do Polski w niedziele w godzinach porannych.

 

Naszym Klientom oferujemy także przesyłki do Anglii oraz przeprowadzki Polska Anglia. Cena każdej z tych usług jest różna i może objąć kilka czynników. Organizujemy także przewóz zwierząt. Za tę usługę należy zapłacić od 70 do 150 funtów, w zależności od tego czy zwierzątko podróżuje samo czy z właścicielem.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertami jakimi są busy do Londynu, busy do Salisbury czy busy do Winchester zapraszamy do kontaktu. Z pewnością każdy podróżny znajdzie tu ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.